Thomas Pedersen

Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
Thomas Pedersen

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS PEDERSEN, ´´Stingray´´ gungstol, Fredricia Furniture, vit polykarbonat, benställning i krom, 2000-tal, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

915032

2021-05-13