Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
150 EUR
ALVAR AALTO, barstol, K65, Artek, 1980-tal, modellen formgiven 1935, lackad björk och böjträ, låg rygg, vit laminatsits, sitthöjd 60 cm, höjd 72 cm
fanerskador, slitage, märken, fläckar
915034
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här