Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 6 st, 1900-tal, souvenirer, gjutmassa och sten, höjd 9 - 20 cm samt längd 23 cm.

Något ytslitage.

915046

2021-05-15