Fåtöljer Andrew Martin ett par
Klubbat för:
24 000 SEK
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets senare del, Andrew Martin, skuren dekor, bemålad och delvis patinerad stomme, lös plymå, ljus klädsel, klädda armlän, sitthöjd ca 45 cm
Smärre bruksslitage, ett par lösa ryggkuddar medföljer
915055
2021-05-11