Klubbat för:
5 800 SEK
3 000 SEK
EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): Balettdansöser, signerad E Fischerström, olja på duk, ca 60x73 cm
Lös i ram, smärre märken
915082
2021-05-12