Edith Fischerström oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): Balettdansöser, signerad E Fischerström, olja på duk, ca 60x73 cm

Lös i ram, smärre märken

915082

2021-05-12