Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, barockstil, bemålad och bronserad, fasettslipat glas, krönet med skulpterad dekor, ca 140x67 cm

Löst krön, färgbortfall, dekor m skador

915097

2021-05-12