Srolar teak

Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak
Srolar teak

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 6 stycken, teak och stål, märkta "Pyramid", Lammhults, sithöjd 48 cm

Bruksslitage, fanerskador, fläckar

915100

2021-05-11