Sängramar 1 par

Sängramar 1 par
Sängramar 1 par
Sängramar 1 par
Sängramar 1 par
Sängramar 1 par
Sängramar 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGRAMAR, 1 par, furu, 1900-talets mitt, bäddmått ca 200x90 cm

Sidostycken med sprickor och skador

915104

2021-05-23