Soffbord emalj

Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj
Soffbord emalj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALGOT P TÖRNEMAN, soffbord, teak, skiva i emalj av Algot P Törneman, numrerad 8/200, daterad 1968, underrede märkt Seffle Möbelfabrik, höjd 52, 140x60 cm

915109

2021-05-23