Taburett 1800-tal

Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal
Taburett 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TABURETT, 1800-tal, betsad stomme, fast stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken

915110

2021-05-13