Herman Fogelin
Valmis
2021-05-23
915120
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
HERMAN FOGELIN (1947-2020), Komposition, handkolorerat screentryck, signerad och daterad 2000, bladstorlek ca 41 x 37 cm.
inga synliga skador, ej examinerad ur ram.