Herman Fogelin

Herman Fogelin
Herman Fogelin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

HERMAN FOGELIN (1947-2020), Komposition, handkolorerat screentryck, signerad och daterad 2000, bladstorlek ca 41 x 37 cm.

inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

915120

2021-05-23