Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, frostat gultonad glas, upphängning i mässing, höjd ca 20, diameter ca 41 cm
Två kantnagg
915125
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här