Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, frostat gultonad glas, upphängning i mässing, höjd ca 20, diameter ca 41 cm

Två kantnagg

915125

2021-05-13