Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
LANTERNOR för styrbord och babord, tidigt 1900-tal, målad plåt samt färgat glas, elektrifierade, höjd ca 25 cm
Senare bemålning, åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade
915127
2021-05-13