Damskrivbord gustaviansk stil

Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, fanér i mahogny, 2 lådor i sarg, uppsats med genombruten dekor, gallerkant samt detaljer i mässing, höjd ca 105, 94x58 cm

Repor, märken, slitage

915131

2021-05-13