Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, vitmålad, rutig klädsel, sitthöjd 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar och skav
915144
2021-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner