Ulrika Hydman Vallien glas 6 st

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN, pokalglas, 6 st, Kosta Boda, Artist collection, förgylld dekor med ansikten och ormar, signerade, höjd ca 25 cm

Bruksspår

915146

2021-05-12