Stolar gustaviansk provins

Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4+1 st., bemålade, 1700- och 1800-tal, gustaviansk provins, genombruten ryggbricka med spjälor, randig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

En äldre, de andra fyra 1800-talets slut, slitage, förstärkta

915149

2021-05-11