Matbord Hay

Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay
Matbord Hay

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAY, matbord, 2000-tal, benställning i gjuten pulverlackad aluminium, höjd ca 76, diameter ca 130 cm

Repor

915155

2021-05-13