Karmstol barock 1700-tal

Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal
Karmstol barock 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, barock, 1700-tal, skuren dekor, senare rödbemålad samt bronserad, claw and ball fötter, höjd ca 42 cm

Slitage, märken, dyna med skador och fläckar

915159

2021-05-13