Hiller oljenålning

Hiller oljenålning
Hiller oljenålning
Hiller oljenålning
Hiller oljenålning
Hiller oljenålning
Hiller oljenålning

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

HEINRICH HILLER (1800-tal): Landskap med hästkärra, signerad H Hiller, olja på pannå, ca 28x22 cm

915166

2021-05-11