Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄGARE, SKÅLAR, 4 dlr, silver, bestående av två bägare, höjd 12-20, skålar diam 8,5-15,5 cm, total vikt 710 g
Höga bägaren med gravyr, smärre bucklor, slitage
915180
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här