Bägare skålar silver

Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver
Bägare skålar silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, SKÅLAR, 4 dlr, silver, bestående av två bägare, höjd 12-20, skålar diam 8,5-15,5 cm, total vikt 710 g

Höga bägaren med gravyr, smärre bucklor, slitage

915180

2021-05-13