Klaffbord Karl Johanstil

Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil
Klaffbord Karl Johanstil

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

KLAFFBORD, fanerat med valnöt, omkring år 1900, Karl Johanstil, låda i sargen, fyrdelad pelarfot, höjd ca 75, 95x68 cm, nyckel saknas

Repor, nyckel saknas

915188

2021-05-15