Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
KLAFFBORD, fanerat med valnöt, omkring år 1900, Karl Johanstil, låda i sargen, fyrdelad pelarfot, höjd ca 75, 95x68 cm, nyckel saknas
Repor, nyckel saknas
915188
2021-05-15