Ljusstakar fat silver
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, FAT, 4 dlr, silver, varav 2 par ljusstakar, höjd 13,5-14 cm, två fat diam 25 resp 24x15 cm, fatens vikt 493 g
Ljusstakar med bucklor, slitage och fyllda fötter, fat med smärre slitage
915189
2021-05-13