Ljusstakar fat silver

Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver
Ljusstakar fat silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, FAT, 4 dlr, silver, varav 2 par ljusstakar, höjd 13,5-14 cm, två fat diam 25 resp 24x15 cm, fatens vikt 493 g

Ljusstakar med bucklor, slitage och fyllda fötter, fat med smärre slitage

915189

2021-05-13