Shaker nysilver art deco

Shaker nysilver art deco
Shaker nysilver art deco
Shaker nysilver art deco
Shaker nysilver art deco
Shaker nysilver art deco
Shaker nysilver art deco

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, nysilver, art deco 1930/40-tal, höjd 23 cm

Smärre slitage

915198

2021-05-13