Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 7 delar, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålad och delvis förgylld, bestående av 6 stolar, sitthöjd 45, bord med 1 iläggsskiva à 59, höjd 75, diameter 111, totallängd 170 cm
Färgbortfall och fläckar,
915217
2021-05-23