Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 delar, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bemålad och delvis förgylld, bestående av 6 stolar, sitthöjd 45, bord med 1 iläggsskiva à 59, höjd 75, diameter 111, totallängd 170 cm

Färgbortfall och fläckar,

915217

2021-05-23