Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, glasskivor, flaskställ, höjd 69, 68x41 cm

Förgyllning med slitage

915220

2021-05-23