Edition Argent Wiwen Nilsson punchbägare

Klubbat för:

8 200 SEK

12 000 SEK

WIWEN NILSSON, punchbägare, 6 st, sterlingsilver, stämplad Anders Nilsson Lund 1963, höjd ca 6,5 cm, totalvikt ca 453 gram

Smärre bruksslitage

915221

2021-05-23