Pelarbord 1800-tal
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PELARBORD, 1800-tal, mahognyfanér, 2 svärtade kolonner, låda i sarg, 2 fack på sidorna, höjd ca 77, 90x43 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage, sprickor
915230
Päivämäärä:
2021-05-13