Väggplåtar mässing

Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing
Väggplåtar mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPLÅTAR, 1 par, 1800-tal, mässing, med bakstycken i trä, elektrifierade, höjd ca 47 cm

Klippt el, bucklor

915231

2021-05-11