Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PENNA, 18K guld, för blyerts, längd 13,5 cm, stämplad 18 CT samt 765, vikt 21,5 g
Buckla/ något sned vid toppen, mindre bucklor på livet
915233
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här