Penna 18K guld

Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld
Penna 18K guld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PENNA, 18K guld, för blyerts, längd 13,5 cm, stämplad 18 CT samt 765, vikt 21,5 g

Buckla/ något sned vid toppen, mindre bucklor på livet

915233

2021-05-13