Jardiniere

Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JARDINIERE, porslin, 1900-tal, bemålad dekor med motiv av handelsplatsen i Canton, höjd 15, 35x20 cm

Slitage

915235

2021-05-15