Edition Argent Wiwen Nilsson punchbägare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WIWEN NILSSON, punchbägare, 6 st, sterlingsilver, stämplad Anders Nilsson Lund 1964, 1965, 1972, 1973, 1974, höjd ca 6,5 cm, totalvikt ca 485 gram

Smärre bruksslitage

915246

2021-05-23