Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR NORRMAN, "Björnbärsrankor", torrnål, signerad daterad 1979 samr numrerad 46/100, plåtstorlek 25,5 x 18,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
915249
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här