Fåtölj plysch

Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch
Fåtölj plysch

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, klädd i plysch, sitthöjd ca 46cm

Fläck, bruksslitage

915263

2021-05-11