Guldmynt 5 kr Sverige 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MYNT, 2 st, 21,6 K guld, Sverige, 1881 resp 1920, total vikt 4,5 g

Smärre slitage

915294

2021-05-13