Fåtölj Danmark
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ MED FOTPALL, JM Birking, Danmark, 1970-talet, stomme av bok, brunfärgad skinnklädsel, sitthöjd ca 40, rygghöjd 83 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador på skinnklädseln
915302
Päivämäärä:
2021-05-14