Silvia Leitu akvarell

Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell
Silvia Leitu akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Kvinna i folkdräkt, signerad Silvia Leitu, akvarell, bladmått ca 46,6x32 cm

915315

2021-05-12