Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERWIN HUBERT (1883-1963): Capri, akvarell, signerad och daterad 1912, bildstorlek 16,5 x 24 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
915319
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här