Erwin Hubert

Erwin Hubert
Erwin Hubert

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERWIN HUBERT (1883-1963): Capri, akvarell, signerad och daterad 1912, bildstorlek 16,5 x 24 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

915319

2021-05-14