Hasse Lindroth etsningar

Hasse Lindroth etsningar
Hasse Lindroth etsningar
Hasse Lindroth etsningar
Hasse Lindroth etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSE LINDROTH (född 1938): etsningar, 3 st, signerade samt numrerade, dagermått ca 24x30 cm

Ej examinerade ur ramar

915322

2021-05-13