KG Nilzon

KG Nilzon
KG Nilzon

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Huset´´, signerad och numrerad 16/100, färgserigrafi, bladmått ca 40x39 cm

Oramad, hörnveck

915323

2021-05-12