Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, fanérad i bl.a teak, intarsiadekor, profilerad skiva kolmårdsmarmor, beslag i mässing, höjd 79, 96x52 cm
Smärre ytslitage, mindre fanérskador
915324
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här