Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, fanérad i bl.a teak, intarsiadekor, profilerad skiva kolmårdsmarmor, beslag i mässing, höjd 79, 96x52 cm

Smärre ytslitage, mindre fanérskador

915324

2021-05-23