Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938): Ansikte, signerad och numrerad B. Vallien 134/175, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm
Oramad
915326
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här