Bertil Vallien litografi

Bertil Vallien litografi
Bertil Vallien litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): Ansikte, signerad och numrerad B. Vallien 134/175, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm

Oramad

915326

2021-05-12