Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERALD STEFFE (född 1939): (12), "OAS", "TATUERAD SÖMN", "REGNBÅGSMUSIK", signerade, AH GRAFIK Stockholm, färglitografier, bladmått ca 55,5x45 cm, 3 motiv
Oramade,
915358
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här